Zdraví založené
na důkazech.
Otestujte se.

Aloha Petra úvodní obrázek

Objevte

Výživa podložená odborným testem

Přestože se snažíte do stravy zařadit kvalitní potraviny a dodržovat zásady zdravého životního stylu, jste neustále vystavováni negativním vlivům z vnějšího prostředí. Výživná hodnota potravin se rapidně zhoršila způsobem pěstování plodin, chovu drůbeže a dobytka. Potraviny na pultech jsou stále častěji opatřené dlouhou trvanlivostí a plné náhražek. V dobré víře se snažíte vše kompenzovat doplňky stravy, ale víte, jaké dávkování je pro vaše tělo optimální? Když jde o vaše zdraví, odhady nejsou na místě.

01

Odborná diagnostika dokáže včas odhalit příčiny civilizačních nemocí.

02

Správný přísun živin a vývoj buněk má vliv také na hubnutí a psychiku.

03

Plně přírodní, funkční a vědecky ověřené řešení na míru pro vaše tělo.

Jak vypadá naše společná cesta

Výhoda

Otestujte se v pohodlí domova

Testování se provádí formou sebetestu odebráním kapilární krve z prstu s využitím techniky suché krevní kapky (DBS). Postup vám podrobně vysvětlím a celým procesem vás provedu. Testování je opravdu snadné a nezabere více než 1 minutu.

Výhoda

Vyhodnocení testu

Testy jsou analyzovány nezávislou a GMP certifikovanou laboratoří Vitas, která sídlí v Norsku. GMP certifikace služby Vitas znamená, že jsou v jejím rámci dodržovány osvědčené výrobní postupy. Jedná se o smluvní laboratoř, která se zaměřuje na chemickou analýzu, má 25 let zkušeností a poskytuje vysoce kvalitní chromatografické analýzy založené na špičkových znalostech a technologii.

Výhoda

Vysvětlení výsledků a odborná konzultace

Výsledky vašeho testu vás pečlivě provedu a vysvětlím jednotlivé hodnoty. Doporučím vám vhodnou úpravu stravy a životního stylu pro vylepšení výsledku a následné setrvání v tom správném stavu. Individuální poradenský přístup se zohledněním vašeho zdravotního stavu a životního stylu je pro mě samozřejmostí.