Individuální řešení
na míru pro vaše
zdraví a vitalitu.

Aloha Petra úvodní obrázek

Objevte

Výživový program Metabolic Balance®

Metabolic Balance® je celostní stravovací koncept, který vznikl díky spolupráci lékařů a výživových specialistů. Je založen na konzumaci přirozených potravin a pozvolna vám pomůže znovuobjevit kouzlo a chuť pravé přírody. Navozuje tělesnou rovnováhu, jež je v dnešní době vystavena rychlému pracovnímu i životnímu tempu a která bývá narušena nevhodnými dietami či stravovacími návyky. Program nastartuje váš metabolismus a proces odbourávání tuků. Díky tomu reguluje vaši hmotnost dlouhodobě a šetrně.

01

Respektuje vaši individualitu. Vychází z vašeho zdravotního stavu, životního stylu a laboratorního vyšetření vaší krve.

02

Uvede vaší látkovou výměnu do rovnováhy. Vede k obnovení normální tvorby hormonů a k přirozené produkci inzulínu.

03

Je založený na konzumaci přirozených potravin a změně stravovacích návyků. Neobsahuje žádné náhražky stravy ani léky.

Jak vypadá naše společná cesta

Výhoda

Připravím vám individuální stravovací plán na míru

Jídelníček je založený zejména na kvalitních bílkovinách, tucích, žitném pečivu, zelenině a ovoci. Při jeho sestavení vycházím z vašeho zdravotního stavu a laboratorního vyšetření ze vzorku vaší krve. Zohledním také vaše chutě a stravovací návyky.

Výhoda

Čekají vás odborné konzultace

Provedu vás jednoduchými pravidly, díky kterým bude mít vaše tělo prostor na trávení, vstřebávání živin, detoxikaci a odpočinek. Naučím vás, jak ještě lépe naslouchat svému tělu a porozumět jeho fungování. Doporučím vám, jak se stravovat v restauraci, na oslavě nebo dovolené, abyste si ji užili naplno a bez výčitek.

Výhoda

Proces hubnutí budeme mít pod kontrolou

Tělesná diagnostika na profesionálním přístroji nám umožní sledovat dosažený pokrok a poskytne potřebné údaje o složení vašeho těla. Díky praktickým grafům budeme mít všechny údaje přehledně k dispozici.

Výhoda

Máte ve mně parťačku pro každý den

Nebudete na to sami. V době mezi našimi konzultacemi jsem vám k dispozici na telefonu a e-mailu, abychom společně vyřešili vaše dotazy a obtíže. Navíc máte ještě jednoho pomocníka – mobilní aplikaci Metabolic Balance®, díky které budete mít svůj stravovací plán a nákupní seznam stále po ruce.

Výhoda

Zlepšíme vaši psychiku a podpoříme motivaci

Zaměříme se na odstranění překážek, které vám mohou stát v cestě. Trápí vás emoční přejídání, výčitky svědomí a váš vztah k jídlu? Pomůžu vám nalézt rovnováhu a vytvořit si návyky, které vám změnu životního stylu usnadní.

Výhoda

Pomohu vám s výběrem vhodné pohybové aktivity

Společně nalezneme pohyb, který vás bude bavit a podpoří vaši cestu za vyváženým životním stylem. Naučíte se například cvičit z pohodlí domova, zefektivnit váš pobyt venku nebo procházku v přírodě. Budeme se také věnovat samotnému držení těla a zařadíme dechová a relaxační cvičení.

Výhoda

Budeme spolu vařit zdravě, hravě a hlavně chutně

Ukážu vám, že zdravá kuchyně je barevná, hravá, chutná a na přípravu skutečně jednoduchá. Svůj jídelníček obohatíte o potřebné živiny a navíc si ještě pochutnáte. Vysvětlím vám, jak číst v zapeklitých etiketách a orientovat se při nákupu potravin. Jako bonus vám předám praktické tipy, jak při vaření ušetřit čas i peníze.

Výhoda

Obdržíte užitečné dárky a praktické materiály

Připravila jsem pro vás dárky, které vám obohatí jídelníček a usnadní vaření. Navíc jsem pro vás vytvořila unikátní materiály, které vám pomohou s osvojením nového stravování. Zdravý životní styl vás bude opravdu bavit!

Nechť je tvé jídlo tvým lékem a tvůj lék nechť je tvým jídlem.

Hippokratés

Mgr. Petra Wurmová

Na co se můžete těšit

  • Docílíte optimální hmotnosti a tělesné rovnováhy
  • Nadobro zatočíte s dietami, emočním přejídáním a získáte zdravý vztah k jídlu
  • Naučíte se lépe naslouchat svému tělu a intuitivně vybírat vhodné potraviny
  • Zbavíte se závislosti na cukru a chemicky upravených potravinách
  • Významně přispějete ke zlepšení svého zdraví
  • Přirozeně docílíte zvýšení imunity, energie a psychické pohody
  • Budete vařit zdravěji a zkvalitníte tak život sobě i celé vaší domácnosti
  • Zlepší se váš spánek a soustředěnost
  • Získáte větší sebedůvěru a objevíte své spokojenější, zdravější a krásnější já