Buďte sami sebou
tím nejlepším
možným způsobem.

Aloha Petra úvodní obrázek

Koptovi

Chtěl bych s manželkou poděkovat za velmi účinný program Metabolic Balance a celý průběh, zejména za podporu slečny Wurmové. Program je velice dobře nastaven. Úprava váhy byla u mne za 7 měsíců ze 141 kg na 118 kg bez pocitu hladu, úprava hodnot cukrovky a vysokého tlaku na běžné hodnoty. Je mi 50 let a ..

Pokračovat ve čtení

Lenka Večeřová

Poprvé jsem se s Metabolic Balance setkala v září 2020 díky mé kamarádce. Samozřejmě mě to nedalo a začala jsem vyzvídat podrobnosti a nakonec jsem se dozvěděla čemu za svou změnu vděčí. Ukázala mi svůj plán, vysvětlila jak to funguje a dala kontakt na poradkyni. Pak už jsem si informace začala zjišťovat sama a nakonec ..

Pokračovat ve čtení

Lucie Koukalová

manažerka týmu

Ráda bych touto cestou poděkovala paní Petře Wurmové za úžasný workshop na téma zdravého životní stylu, který připravila pro můj tým. Všichni se vrátili nadšení, plní energie a namotivovaní, atmosféra celého týmu se výrazně zlepšila. Paní Petra je opravdu velmi milá, příjemná a díky jejímu přístupu se celý den nesl v přátelském duchu. Oceňujeme i ..

Pokračovat ve čtení

Alena Krčmová

Jsem 63letá důchodkyně a chtěla jsem pro sebe udělat něco prospěšného jako třeba začít konečně doopravdy zdravě jíst ale pod nějakým odborným dohledem abych si neublížila. Dostal se ke mně kontakt na Petru která dělá Metabolic Balance. Schůzka s Petrou mě přesvědčila abych to zkusila. Zjistí vám jakou skladbu potravin máte konzumovat, kolik a v ..

Pokračovat ve čtení

Lucie Labašová

Péťa je velice milá a příjemná holka, dokáže Vás vyslechnout a porozumět a vždy najde cestu jak pomoci. Doporučuji

Pokračovat ve čtení

Šárka Hromádková

Petruška je obětavá, milá a usměvavá holka. Svou práci miluje a to je vidět na jejím přístupu. Pomáhá mi na mé cestě ne jenom ke zhubnutí a lepšímu zdraví ale také k tomu abych našla sama sebe. Je mi oporou, když nemám zrovna své dny a pochybuji o sobě. Doporučuji.

Pokračovat ve čtení

Veronika Krásová

Konzultantka

Sezení s Petrou bylo velmi příjemné a pomohlo mi utřídit si myšlenky a nabrat konkrétní směr. Petra umí výborně naslouchat a přirozeně vést ke konkrétnímu cíli. Je empatická a i když jsem k lidem nedůvěřivá, tak jsem u ní neměla problém se otevřít a říct nahlas své myšlenky.

Pokračovat ve čtení