Jedinečné zážitky
vytvořené na míru
pro vás a vaše týmy

Aloha Petra úvodní obrázek

Vytvořím pro vás

Týmové akce, co mají smysl

Péče o zdraví a psychiku je v dnešní době na místě víc než kdykoliv dřív. Podpořte své zaměstnance a dopřejte jim zážitky, během kterých posílí týmového ducha, aktivně se zrelaxují a udělají navíc něco pro sebe a své zdraví.

Jak pracuji

01

Teambuildingy pro relaxaci, zábavu i poznání

Připravím pro vás jednodenní i vícedenní pobyt, během kterého vám budu k dispozici jako lektorka, průvodkyně a organizátorka. Jak to může vypadat? Den začneme týmovým koučinkem zaměřeným na komunikaci a spolupráci. Odpoledne si dopřejeme čas pro sebe a své myšlenky, například formou sebepoznávacích aktivit, meditací a relaxací. A náš program zakončíme u bohatě prostřeného stolu nad chutným a výživným jídlem, které si všichni společně připravíme. A kde? V prostoru vaší firmy, v příjemném wellness hotelu nebo třeba v chalupě obklopené přírodou.

Mám zájem
02

Program pro celkové zdraví vašich zaměstnanců

Pro vaše zaměstnance nabízím ucelený program pro jejich celkové zdraví, díky němuž zlepší svůj metabolismus, kondici a psychickou pohodu. Konzultace probíhají v mé poradně nebo přímo ve vaší firmě, kam za zaměstnanci pravidelně dojíždím. Individuální rozhovory a tělesná diagnostika se konají mezi čtyřma očima, všechny další informace a doporučení všem předávám formou společných setkání. Všichni účastníci programu mají společné téma a cíl, táhnou za jeden provaz, vyměňují praktické tipy, podporují se a motivují.

Mám zájem
03

Kurzy zdravého vaření

Nic nespojí kolegy víc, než posezení u dobrého jídla. A co teprve když ho předtím společnými silami připravují! Menu sestavím podle vašich priorit nebo podle sezóny. Co říkáte na krásně prostřenou vánoční tabuli, u které spolu s kolegy strávíte příjemný adventní čas? A chcete si mezitím, než se nám dopeče cukroví, ozdobit i svůj vlastní adventní věnec nebo vyrobit nějaký předmět na památku? Proč ne! Kurzy vaření pořádám v profesionálních kuchyňských studiích v Praze a Plzni. Mohou probíhat v podvečer po pracovní době nebo během víkendu.

Mám zájem
04

Přednášky a semináře na téma zdravého životního stylu

Jak mám skloubit práci, rodinu a najít si čas pro sebe? Jak se mám vypořádat se stresem? Jak si mám správně zorganizovat čas na homeofficu? Jak se stravovat v práci, aby mi energie vydržela na celý den? A jde to vůbec? Pokud se lidem ve vašem týmu honí hlavou podobné otázky, pomohu jim na ně najít odpovědi. Pořádám přednášky zaměřené na zdravé stravování, osobní rozvoj, work-life balance a emoční stabilitu, nebo semináře věnující se sebekoučinku, zvládání stresu a time managementu. Všechny přednášky a semináře mohou probíhat také v online formě.

Mám zájem

Co o týmových akcích říkají?